Seks shqip

6854933580_2c8b688306_z

Femrat më të vjetra e pranojnë këtë dhe e përdorin këtë aftësi në mënyrën më të mirë të mundshme, e bëjnë më ngadalë dhe përpiqen që seksi të zgjasë sa më gjatë, në mënyrë që të kënaqen sa më shumë në çift.

Femrat më të vjetra janë mësuar që duhet të kërkojnë atë që dëshirojnë, prandaj në këto kërkesa asgjë nuk ka të keqe.

Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur…Un jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une. Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime..dilnim shpesh bashke me te dashuren dhe kunaten.kisha pare kurre kunaten me syrin e femres hot…ishte me te vertet shum e mire dhe seksi po kurre nuk me shkonte mendja per te…nje nate kur e lame te dilnim do shkoja ta merrja me makine kunaten…e pritem me te fejuaren ne makine sa te dilte.

Kur del ajo kishte veshur nje fustan te shkurter te zi dhe ishte teper i ngushte…i kishin dale format ne menyre perfekte…wwoowww u shokova nga bukuria e saj.

Seksi oral mund të kryhet nga të dy partnerët në të njëjtën kohë në të ashtu-quajtur pozicioni 69.

Pështypje dhe / ose gllabërim i lëngjeve të ejakuluara ose duke i dhënë një gjerdan perlash të ndryshme mund të shkaktojë stimulimeve seksuale.

Kosova Press mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale.

Seks shqip-18Seks shqip-13Seks shqip-53

Shkon ky, por kur e sheh ajo “madhsine” e ktij frigohet dhe refuzon.

Erdhi me takoi dhe me puthi…gjithmone me puthte por ne at moment mu drodh trupi..

Hipi ne makine dhe i doli shala pothuajse e gjitha…smu shqiten syte duke e pare…ajo u ul mbarapa dhe kur e shihja nga pasqyra e kishte shalen komplet te [wp-like-locker]zbuluar.ka shum gjoks por ama bythen e ka te ngritur dhe te ate nate me cmendi me ate fustan..e lashe fantazine te ndalonte aty se e dija qe ishte nje gabim.nate me cmendi fare kur me vinte prane…i fejuari i saj ishte nga nje rreth i shqiperise dhe kishte ikur per nje nate atje.

“Femrat më në moshë kanë pasur të bëjnë me meshkuj të ndryshëm dhe probleme të ndryshme gjatë marrëdhënieve seksuale, andaj pak gjëra mund t’i befasojnë.

Mbase “rivalet” më të reja kanë gjoks më të fortë dhe linja më të theksuara, mirëpo femrat e vjetra dinë saktë se ç’duhet bërë me to”, është arsyeja e parë e që nxjerr ekspertja Cocks.

Anilingus referohet stimulim me gojë të anusit të një personi.

You must have an account to comment. Please register or login here!